UAB „Travelonline Baltics“ už 120.000 Lt įsigijo portalus „keliones.lt“, „skrydžiai.lt“, „viesbuciai.lt“ ir „kruizai.lt“.

Prieš daugiau kaip metus vien už domenus į kelionių pardavimo rinką mėginusi įeiti bendrovė sumokėjo panašią sumą, už kurią buvo parduoti jau veikiantys portalai.

„Tikime kelionių pardavimo internetu rinka, kuri nuolat auga. Šias svetaines įsigijome norėdami koncentruoti galimus pardavimo kanalus. Domenai įsimintini, todėl tuo pačiu užkirsime galimybę konkurentams įsigyti gerus interneto vardus“, – kodėl pirko portalų grupę aiškina Arūnas Navickas, UAB „Travelonline Baltics“ (TB) direktorius, neslepiantis, kad tai buvo ne ekonominis, bet strateginis žingsnis.

Ponas Navickas sako, kad bus orientuojamasi į žmones, kurie mėgsta savarankiškas keliones. Įmonė turi kelionių organizatoriaus statusą ir pagal pigių skrydžių bendrovių pasiūlymus pati kuria keliones.

TB šiemet ketina pasiekti 15 mln. Lt apyvartą.

VZ.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>