Interneto vardas www. skype.lt – jau interneto komunikacijų bendrovės „Skype“ rankose. Vardą valdęs ir dėl jo išpirkimo su „Skype“ derėjęsis apsukrus verslininkas sako jį „Skype“ tiesiog padovanojęs švenčiant Kalėdas, trečiadienį rašo “Verslo žinios”.

Marius Pareščius, interneto adresą www.skype.lt valdžiusios bendrovės „Elektroninė prekyba ir Ko“ savininkas, susisiekė su mumis praėjusių metų pabaigoje ir maloniai pasiūlė „Skype“ perimti adresą, – VŽ pranešė Andrus Purde, „Skype“ rinkodaros vadovas Baltijos šalyse. – Kadangi p. Pareščius pateikė mums labai kilnų siūlymą ir nereikalavo atlygio už interneto adresą, mes greitai pasiekėme susitarimą dar prieš pasibaigiant 2006 m.“
Pasak p. Purde, šiuo metu baigiami parengiamieji darbai ir jau greitai adresu www.skype.lt bus galima rasti lietuvišką „Skype“ svetainės www.skype.com versiją.

„Tai Kalėdų dovanėlė dėl ateities partnerystės. Tikiuosi, kad mes su „Skype“ ateityje bendradarbiausime vykdydami interneto projektus“, – kalba p. Pareščius.

VZ.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>