VšĮ „Baltijos pramogų informacija“, kuri valdo vieną didžiausių šalyje pramogų portalų „eb.lt“, prarado domeną, darbus planuoja tęsti kitu interneto vardu ir plaukti į tarptautinius vandenis. Domenas, priklausęs UAB „Baltijos pramogų informacija“, buvo parduotas iš varžytynių, kai ši bankrutavo. Jį įsigijo UAB „Impegno“.

„Pirkėjas už interneto vardą sumokėjo kelis šimtus litų. Buvo parduodas tik domenas, nes pats portalas priklausė kitai įmonei“, – aiškina Virginijus Sagatauskas, UAB „Valnetas“ bankroto ir restruktūrizavimo administratorius. Tiksli sandorio suma neįvardijama.

„Su domeno pirkėju geranoriškai susitarėme, kad iki vasaros jis neišjungs mūsų portalo. Birželį planuojame pakeisti visą sistemą ir startuoti kitu vardu. Kuriame projektą, kuris bus skirtas ir tarptautinei rinkai“, – aiškina Robertas Aleksaitis, VšĮ „Baltijos pramogų informacija“ vadovas.

Domenas „eb.lt“ priklausė UAB „Baltijos pramogų informacija“, kurios turtas buvo išparduodamas. Ponas Aleksaitis sako, kad šioje bendrovėje jis nedirbo ir juos siejo tik renginių svetainė. „Eb.lt“ portale dirba du žmonės. „Eb.lt“ pajamos, gaunamos už įmonių skelbiamus renginius, kurie reklamuojami 130 kitų tinklalapių, per mėnesį siekė 4.000–5.000 Lt.

„Viską, ką uždirbame, investuojame į naują portalą, kuriame bus kur kas tobulesnė sistema. Orientuosimės į mobiliuosius telefonus, nes pramogos keliasi į ten“, – aiškina p. Aleksaitis. Anot jo, tai bus savotiškas interaktyvus miestas telefone. Šį projektą viliamasi išplėsti ir į užsienį. Kiek investuojama į naują projektą, neatskleidžiama.

Artūras Kuzmenka, UAB „Impegno“ direktorius, neatskleidžia, kokia ateitis laukia „eb.lt“ domeno. Panašios svetainės kaip buvusi naujieji savininkai kurti kol kas neplanuoja.

VZ.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>